Як оформити кабінет математики. Оформлення кабінету математики

 
В оформленні кабінету математики повинні бути присутніми нормативні та навчальні матеріали. Вони дозволяють краще засвоювати навчальну програму. Однак не забувайте, що в один кабінет приходитимуть діти з 5 по 11 клас, тому деякі посібники розвішуйте і розташовуйте так, щоб їх було можна зняти або завісити іншими.
Виходячи з фінансових можливостей школи, придбайте різні плакати, таблиці, макети. Не зайвим буде розмістити в кабінеті портрети відомих людей, які зробили величезний внесок у розвиток математичної науки.
В магазинах зараз є великий вибір навчальних посібників з математики. Щоб краще зорієнтуватися, які саме купити, зробіть попередньо заміри. Накидайте на папері план, скільки таблиць і якого розміру поміститься на стінах, де можна буде поставити стенд для наочних посібників. 
Виділіть місце для стенду з додатковою інформацією. Розмістіть на ньому розклад уроків, факультативів або чергувань, отримані учнями грамоти та інші матеріали, що висвітлюють життя школи та класи. Тут же можна буде виставляти дитячі малюнки, присвячені математиці.
 
Крім навчальних матеріалів, в оформлення  входять і ті речі, які прикрашають приміщення і створюють затишок. Буде особливо добре, якщо ви наповните кабінет квітами. Але при їх виборі орієнтуйтеся на те, що якщо зелень звисаюча, то вона не повинна заважати проходу або учням, сидячим поруч. Якщо ви будете ставити рослини на підвіконня, не приносьте великі розлогі квіти, вони будуть загороджувати сонячне світло, а його має бути достатньо. Щоб квіти ще краще вписалися в загальне оформлення  на горщики можна приклеїти формули і фігури, вирізані з паперу, або намалювати їх фарбою.

 

  1. Рене Декарт.doc
  2. Піфагор.docx
  3. Франсуа Вієт.docx